Visas ziņas. Vienuviet.

LSM / Ziņas www.lsm.lv

 • KNAB rosinās par priekšvēlēšanu aģitācijas pārkāpumiem sodīt partiju vadītājus
  on 15.11.19 at 16:58:00

  Partiju vadītājiem par priekšvēlēšanu aģitācijas pārkāpumiem turpmāk varētu būt jāatbild personīgi. Šādas izmaiņas iecerējis Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB), cerot – tas stimulēs politiskos spēkus un citus aģitācijā iesaistītos ievērot likumu, kas līdz šim nereti ticis klaji ignorēts. Ievērojams sodu palielinājums gan plānots vienīgi par aģitācijas pārkāpumiem radio un televīzijā.

 • Zasas dzirnavas ver durvis apskatei
  on 15.11.19 at 15:32:00

  Jēkabpils novada Zasā atrodas vairāk nekā 130 gadus vecas ūdens dzirnavas. Tām draudēja sabrukšana, bet 2005. gadā dzirnavas iegādājās Vācijas pilsonis. Apņēmības pilns viņš sāka atjaunošanas darbus. Tagad ar vietējo iedzīvotāju un pašvaldības palīdzību sākta arī veco mehānismu atjaunošana

 • Ziņas vieglajā valodā 15. novembrī
  on 15.11.19 at 15:22:00

  Ziņas vieglajā valodā 15. novembrī.

 • Naudas atmazgāšanas skandāls skar arī Zviedrijas SEB banku
  on 15.11.19 at 14:51:00

  Naudas atmazgāšanas skandālā Baltijas valstīs varētu būt iesaistīta arī Zviedrijas SEB banka. Tā ziņo zviedru pētnieciskās žurnālistikas raidījums, kas gada sākumā atklāja caur “Danske Bank” un “Swedbank” Baltijas meitasbankām veiktās nelikumības laika periodā no 2007. līdz 2015. gadam.

 • «Gods kalpot Rīgai» pārtrauc sadarbību ar neatkarīgajiem deputātiem Rīgas domē
  on 15.11.19 at 14:45:00

  Partija “Gods kalpot Rīgai” (GKR) nolēmusi pārtraukt sadarbību Rīgas domē ar Neatkarīgo deputātu frakciju.  Rīgas domes “Gods kalpot Rīgai” frakcija arī ir parakstījusi “Saskaņas” ierosinājumu atbrīvot no vicemēra amata Vadimu Baraņņiku, zināms LTV.  

 • Ventspils novada Ugālē uzbūvē sporta manēžu, bet skolas aktu zāles renovāciju sola pēc pāris gadiem
  on 15.11.19 at 14:41:00

  Ventspils novada Ugāles vidusskolā ir senas sporta tradīcijas. Trenēties šeit sākuši  daudzi, kas sportā Latvijas vārdu nesuši pasaulē ar lieliem panākumiem. Uz rezultātiem var cerēt arī nākotnē, jo turpmāk sporta stundas un treniņi notiks mūsdienīgā, visiem standartiem atbilstīgā manēžā. Pēdējo gadu laikā gan stipri cietusi skolas aktu zāle un tās renovācija vēl jāgaida.

 • Tramps tviterī uzbrūk diplomātei impīčmenta izmeklēšanas sēdes laikā
  on 15.11.19 at 14:29:00

  ASV prezidents Donalds Tramps tviterī uzbrucis bijušajai ASV vēstniecei Ukrainā Marijai Jovanovičai, kamēr viņa liecināja Trampa impīčmenta izmeklēšanas publiskajā sēdē. Viņa savā liecībā teica, ka veids, kādā prezidents viņu atstādināja no amata, liek uzdot daudz jautājumu par ASV īstenoto politiku arī citur pasaulē.

 • Baldonē rīko koncertu ziedojumu vākšanai Brīvības pieminekļa izgaismošanai
  on 15.11.19 at 14:16:00

  Baldonē piektdien, 15. novembrī, valsts svētku noskaņās notiks pašdarbības kolektīvu koncerts “Pieci pušķi, sešas zvaigznes”, kurā vietēji cilvēki paši izteikuši vēlmi vākt ziedojumus Brīvības pieminekļa izgaismošanai.

 • Stradiņa slimnīcā darbu sācis jauns lineārais paātrinātājs vēža šūnu starošanā
  on 15.11.19 at 14:07:00

  Paula Stradiņa Klīniskajā universitātes slimnīcā darbu sācis jauns lineārais paātrinātājs. Tas nozīmē, ka vēža šūnu starošanā paveras jaunas iespējas un vēža pacienti saņems efektīvu terapiju, kas ļaus dzīvot ilgāk un labāk. Tas izmaksājis trīs miljonus eiro.

 • Vecāki gatavi apstrīdēt pāreju uz izglītību valsts valodā Eiropas Cilvēktiesību tiesā
  on 15.11.19 at 14:06:00

  Arī privātskolu audzēkņiem jāprot latviešu valoda pietiekamā līmenī, lai iekļautos sabiedrībā, tā piektdien, 15. novembrī, uzsvēra Satversmes tiesas priekšsēdētāja Ineta Ziemele. Tiesa šonedēļ atzinusi, ka likums par pāreju uz mācībām valsts valodā privātskolās atbilst Satversmei, bet prasību iesniegušie vecāki esot gatavi tagad vērsties Eiropas Cilvēktiesību tiesā.  

 • Beidzot tapis atbalsta centrs vēža pacientiem
  on 15.11.19 at 13:28:00

  Lai vēža pacientiem un viņu tuviniekiem sniegtu emocionālu atbalstu, Latvijas Onkoloģijas centrā no piektdienas, 15. novembra, pieejams gan psihologa, gan mākslas, mūzikas un drāmas terapeitu atbalsts. Krīzes brīžos pacientus konsultēs uzreiz, bet tiem, kuriem priekšā ārstēšana un ilgs laiks slimnīcā, būs arī grupu terapija.

 • Rēzeknē patvaļīgi uzceltās ēkas nojaukšanu aptur īpašnieka vēršanās tiesā
  on 15.11.19 at 12:45:00

  Lai gan Rēzeknes novada domē bija pieņemts lēmums par ezera krastā patvaļīgi uzbūvētās ēkas nojaukšanu, tā būs jāatliek, jo īpašnieks vērsies tiesā. 

 • Polija pēc trīs gadiem pārtrauks importēt gāzi no «Gazprom»
  on 15.11.19 at 12:14:00

  Polijas valsts kontrolētā naftas un gāzes kompānija “PGNiG” informējusi Krievijas gāzes koncernu “Gazprom”, ka tā nepagarinās ilgtermiņa līgumu par gāzes importu, kad pēc trīs gadiem beigsies tā termiņš.

 • VNĪ padome par valdes pagaidu locekli ieceļ Jāni Ivanovski-Pigitu 
  on 15.11.19 at 12:08:00

  “Valsts nekustamo īpašumu” (VNĪ) padome par valdes pagaidu locekli iecēlusi Nekustamā īpašuma attīstības pārvaldes direktoru Jāni Ivanovski-Pigitu, informēja VNĪ.

 • Bezdarba līmenis Latvijā samazinājies līdz 6%
  on 15.11.19 at 11:24:00

  Šā gada 3. ceturksnī bezdarba līmenis Latvijā bija 6,0%, liecina Centrālās statistikas pārvaldes (CSP) Darbaspēka apsekojuma rezultāti. Salīdzinot ar iepriekšējo ceturksni, bezdarba līmenis ir samazinājies par 0,4 procentpunktiem, bet gada laikā – par 1,0 procentpunktu.

 • 18. novembrī Vecrīgā pēc uguņošanas drūzmēšanos cer kavēt ar koncertu
  on 15.11.19 at 10:56:00

  Valsts svētku, 18.novembra, pēcpusdienā aizliegs iebraukt Vecrīgā, savukārt pēc uguņošanas drūzmēšanos cer kavēt ar koncertu.  Ņemot vērā pērnā gada pieredzi, kad 18. novembra vakara svinības lielā pūļa drūzmēšanās dēļ pēc uguņošanas Vecrīgā draudēja pārvērsties traģēdijā, pirms valsts 101. dzimšanas dienas sarīkojumiem atbildīgie dienesti vairākkārt tikušies, lai šoreiz uzlabotu drošības pasākumus galvaspilsētā.

 • TV3 sieviešu un bērnu kanālus vēl kādu laiku nāksies pagaidīt
  on 15.11.19 at 10:26:00

  Ar plānoto Latvijas Neatkarīgās televīzijas (LNT) pārveidi par sieviešu mērķauditorijai domāto “TV3 Life” varētu neiet tik gludi, kā “All Media Baltics” vadība iecerējusi. Esošais regulējums kanāla formāta maiņu nepieļauj, bet, lai iegūtu jaunu apraides atļauju, varētu būt nepieciešami pat četri mēneši. Vienlaikus Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) saistībā ar iecerētajām pārmaiņām vērsusies Konkurences padomē, un līdz tās atzinuma saņemšanai lēmumu par jaunu apraides atļauju izsniegšanu neplāno pieņemt.

 • Rīgas vicemērs nomaina Centrāltirgus valdi
  on 15.11.19 at 10:20:00

  Tā dēvēto Neatkarīgo deputātu frakciju pārstāvošais Rīgas vicemērs Vadims Baraņņiks, kura krēsls šonedēļ sašūpojās pēc “Saskaņas” prasības no koalīcijas patriekt visu frakcijas četrotni, darba nedēļas izskaņā asi vērsies pret divu pārraudzīto kapitālsabiedrību valdēm, tostarp atlaidis domes kapitālsabiedrības “Rīgas centrāltirgus” valdi.

 • Minimālo algu Latvijā saņem nedaudz vairāk kā 100 000 darbinieku
  on 15.11.19 at 10:05:00

  Latvijā šā gada 3. ceturksnī minimālo algu vai mazāk saņēma 100,6 tūkstoši jeb 12,4% darbinieku, liecina Centrālās statistikas pārvaldes (CSD) Darbaspēka apsekojuma rezultāti. Reģionos visaugstākais mazo algu saņēmēju īpatsvars joprojām vērojams Latgalē, kur 22,1% darbinieku saņēma minimālo algu vai mazāk.

 • Lietuvas prezidents apžēlo divus Krievijas spiegus; Viļņa un Maskava īsteno spiegu apmaiņu
  on 15.11.19 at 08:27:00

  Lietuvas prezidents Gitans Nausēda apžēlojis divus par spiegošanu notiesātus Krievijas pilsoņus, tostarp Federālā drošības dienesta darbinieku.  Pēc šī lēmuma Lietuva un Krievija piektdien veikušas spiegu apmaiņu – Lietuva Krievijai nodevusi divus par spiegošanu notiesātus tās pilsoņus, ko dienu iepriekš apžēlojis prezidents Gitans Nausēda, bet Krievija Lietuvai – divus par spiegošanu notiesātus Lietuvas pilsoņus un vienu Norvēģijas pilsoni, paziņojis Lietuvas prezidenta birojs.

 • Piespriež septiņus gadus cietumā par smagas avārijas izraisīšanu
  on 15.11.19 at 08:18:00

  Rīgas pilsētas Pārdaugavas tiesa kādam vīrietim piespriedusi septiņus gadus un desmit mēnešus cietumā par smagas avārijas izraisīšanu, vadot auto bez transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām un atrodoties alkohola ietekmē, informēja prokuratūrā. Avārijā bojā gāja pasažieris.

 • Turcija sāk izdot Vācijai iespējamos «Daīš» kaujiniekus
  on 15.11.19 at 08:15:00

  Vācijā ieradusies pirmā no Turcijas deportētā ģimene, kuru tur aizdomās par iespējamo saistību ar radikālo grupējumu “Islāma valsts” jeb “Daīš”. Tuvākajā laikā plānota vēl vairāku personu izdošana Berlīnei. Lai arī varas iestādes apgalvo, ka šīs personas tiks īpaši uzraudzītas, kritiķi ir pārliecināti, ka pierādīt reālu sadarbību ar grupējumu “Daīš” būs ļoti grūti. Tikmēr galēji labējie politiķi no partijas “Alternatīva Vācijai” drīzumā plāno apmeklēt Sīriju, lai pārliecinātos par to kā par drošas izcelsmes valsti.

 • Satversmes tiesa turpina vētīt normu par izglītību latviešu valodā augstskolās un bērnudārzos
  on 15.11.19 at 07:59:00

  Lai gan Satversmes tiesa jau secinājusi, ka pāreja uz izglītību valsts valodā privātajās izglītības iestādēs atbilst Satversmei, tā turpina vētīt, vai valsts pamatlikumam atbilst arī norma par izglītības ieguvi valsts valodā augstskolās un bērnudārzos.

 • Policijas pretterorisma vienība OMEGA papildina rindas
  on 15.11.19 at 06:27:00

  Valsts policijas pretterorisma vienība OMEGA papildina rindas – tiek izsludināta jaunā pretendentu rekrutēšana.

 • «Valsts nekustamie īpašumi» lūdz tiesai atcelt liegumu Jaunā Rīgas teātra būvniecībai
  on 15.11.19 at 06:23:00

  Valsts AS “Valsts nekustamie īpašumi” (VNĪ) ceturtdien, 14. novembrī, iesniegusi pieteikumu Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesā ar lūgumu atcelt prasības nodrošinājumu strīdā ar “ReRe Būve 1” – aizliegumu slēgt līgumu par Jaunā Rīgas teātra (JRT) būvdarbu izpildi, informē VNĪ.

 • Jauno Polijas valdību veidos līdzšinējais premjers Moraveckis
  on 15.11.19 at 05:57:00

  Polijas prezidents Andžejs Duda jaunās valdības veidošanu uzticējis līdzšinējam premjerministram Mateušam Moraveckim. Viņa pārstāvētā konservatīvā partija “Likums un taisnīgums” izcīnījusi pārliecinošu uzvaru oktobrī notikušajās parlamenta vēlēšanās.

 • Eksperte: Diasporas likumam ir risks palikt kā čaulai un nesasniegt cilvēkus
  on 15.11.19 at 05:34:00

  Lai gan jaunais Diasporas likums kalpo simboliskā ziņā un palīdz valsts institūcijām, bez vairāku risinājumu iedzīvināšanas tam ir risks palikt tikai kā čaulai un nesasniegt iedzīvotājus, kuri aizbraukuši uz ārvalstīm, intervijā Latvijas Radio norādīja Eiropas Latviešu asociācijas prezidija priekšsēde, Valsts prezidenta padomniece modernas valsts un ilgtspējības jautājumos Elīna Pinto.

 • Drošības dienests saistībā ar nelegālu ieroču tirdzniecību Āfrikas valstīs aizturējis trīs personas
  on 15.11.19 at 05:29:00

  Valsts drošības dienests (VDD) 13. un 14. novembrī vairākos objektos Rīgā un tās apkaimē saistībā ar aizdomām par nelegālu ieroču tirdzniecību uz Āfrikas valstīm, starptautisko sankciju pārkāpšanu un noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizēšanu veicis tiesas sankcionētas procesuālās darbības, aizturot trīs personas, informēja VDD.

 • Zatlers: Pacienta apmierinātība – galvenais rādītājs veselības aprūpes sistēmas darbam
  on 15.11.19 at 04:57:00

  Pacienta apmierinātība ir galvenais rādītājs tam, vai valstī ar veselības aprūpes sistēmu viss ir kārtībā, intervijā LTV raidījumā “Rīta Panorāma” norādīja bijušais Valsts prezidents un ārsts Valdis Zatlers.

 • Ārvalstniekiem par Latviju joprojām ir ļoti dažādas versijas; vienota tēla nav
  on 15.11.19 at 04:54:00

  Ārvalstniekiem ir ļoti dažādas versijas par to, kas ir Latvija, jo kopīga vienota tēla joprojām nav. To gan neesot tik vienkārši izveidot, jo par to atbildīgas vairākas institūcijas. Ārzemnieki visbiežāk Latvijas tēlu sasaista ar savām interesēm. Piemēram, sporta entuziasti zina, ka pie mums ir labi basketbolisti kā Kristaps Porziņģis. Latvijas Institūtā uzskata, ka nav vajadzības visām cilvēku grupām uzspiest savu vienotu tēlu.

 • Zatlers: Jo vairāk budžetā naudas, jo grūtāk sadalīt
  on 15.11.19 at 04:22:00

  2020. gada valsts budžeta pieņemšanas process bija normāls. Turklāt – jo vairāk ir naudas, jo grūtāk to sadalīt, intervijā LTV raidījumā “Rīta Panorāma” norādīja bijušais Valsts prezidents Valdis Zatlers.

 • ES eksperte: Iespējams, Eiropas Parlaments jāievēl no pārnacionāliem deputātu kandidātu sarakstiem
  on 15.11.19 at 04:14:00

  Jaunais Eiropas Parlaments ir „fragmentētāks, nenoteiktāks, bet ietekmīgāks”, saka domnīcas „Žaka Delora institūts” Briselē direktore Ženevjēva Ponsa (Genevieve Pons). Eiropas Parlaments (EP) parādījis muskuļus, nesen noraidot trīs komisāru kandidātus, taču potenciālu neļauj īstenot politisko grupu ķildas. Viņa arī aicina padomāt par Eiropas Savienības (ES) mēroga, pārnacionāliem deputātu kandidātu sarakstiem Eiropas Parlamenta vēlēšanās.

 • Politologs: Budžeta pieņemšanas procesā redzam Latvijas politikā ieilgušās kaites
  on 15.11.19 at 03:33:00

  Nākamā gada budžeta pieņemšanas process liecina par dažu vecu Saeimas un valdības kļūdu atkārtošanos. Budžetā ir daudz labu lietu, taču vairāki lēmumi vai to atlikšana nav izprotami, uzskata Latvijas Radio aptaujātie eksperti. Vienlaikus, iespējams, jau nākamnedēļ izskanēs veselības ministrei Ilzei Vinķelei (“Attīstībai/Par”) demisijas pieprasījums. 

 • Turpinās Izraēlas un palestīniešu militārā konfrontācija
  on 15.11.19 at 02:51:00

  Izraēlas armija devusi jaunus triecienus radikālā palestīniešu grupējuma “Islāma džihāds” objektiem Gazas joslā. Militārā operācija īstenota, neraugoties uz pamieru, kas stājās spēkā 14. novembrī no rīta.

 • Latvijas Onkoloģijas centrā atklās psihoemocionālā atbalsta centru
  on 15.11.19 at 02:36:00

  Piektdien atklās jau no 1. novembra testa režīmā strādājošo Latvijas Onkoloģijas centra psihoemocionālā atbalsta centru.

 • Trampa impīčmenta izmeklēšanā liecinās bijusī ASV vēstniece Ukrainā
  on 15.11.19 at 02:24:00

  Piektdien, 15. novembrī, turpinoties ASV prezidenta Donalda Trampa impīčmenta izmeklēšanas publiskajām sēdēm, liecību sniegs bijusī Savienoto Valstu vēstniece Ukrainā Marija Jovanoviča.

 • ASV apšaudē skolā Losandželosas apkaimē nogalināti divi un ievainoti trīs cilvēki
  on 14.11.19 at 18:37:00

  ASV ceturtdien vidusskolā Losandželosas apkaimē izcēlusies apšaude, kurā nogalināti divi un ievainoti trīs cilvēki, ziņo varasiestādes un vietējie mediji.

 • Šuplinska rosina augstskolā budžeta vietās uzņemt tikai skolēnus ar atzīmēm virs 7
  on 14.11.19 at 16:49:00

  Izglītības ministre Ilga Šuplinska (Jaunā konservatīvā partija) rosina no nākamā mācību gada paaugstināt uzņemšanas prasības augstskolās, nosakot, ka par valsts naudu studēt drīkstēs vien tie, kuriem vidējā atzīme būs vismaz 7 balles, kā arī nebūs nevienas nesekmīgās atzīmes. Studenti bažījas, ka tas augstāko izglītību padarīs nepieejamu.

 • Jelgavas skolēni pirms valsts svētkiem iestudē uzvedumu par laikmetu un varonību
  on 14.11.19 at 16:02:00

  Gaidot Latvijas valsts 101. dzimšanas dienu, Jelgavas Spīdolas Valsts ģimnāzijas audzēkņi iestudējuši uzvedumu “Laikmets un varonība Latvijas tautas vēstures stāstā”. Saturu gandrīz stundu garajai izrādei skolēni kopā ar režisori veidojuši paši, pētot gan vēstures grāmatas, gan dienasgrāmatas un romānus.     

 • Daugavpilī jaunie tramvaji vēl aizvien nekursē
  on 14.11.19 at 15:38:00

  Uzņēmums “Daugavpils satiksme” ir saņēmis septiņus no astoņiem jaunajiem zemās grīdas tramvaju vagoniem no lietuviešu kompānijas, kas pērn ar uzņēmumu noslēdza gandrīz 5 miljonu vērtu līgumu par tramvaju piegādi. Piegādes termiņš beidzās šā gada jūlijā, taču pēdējais vagons joprojām nav saņemts. Krievijā ražotie tramvaji pilsētas ielās pagaidām nekursē.       

 • ST: Pāreja uz izglītību valsts valodā privātajās izglītības iestādēs atbilst Satversmei
  on 14.11.19 at 15:20:10

  Norma, kas nosaka izglītības ieguves valodu privātajās izglītības iestādēs, ir atbilstoša Satversmei, atzinusi Satversmes tiesa (ST).

 • Ziņas vieglajā valodā 14. novembrī
  on 14.11.19 at 15:15:00

  Ziņas vieglajā valodā 14. novembrī.

 • Politiskajām partijām ievērojami cels finansējumu no valsts budžeta
  on 14.11.19 at 15:04:00

  Saeima, izskatot nākamā gada budžeta likumprojektu paketi, nolēma būtiski palielināt valsts finansējumu politiskajām partijām.

 • Kā izskatīsies izgaismotais Brīvības piemineklis?
  on 14.11.19 at 14:35:00

  Seši gari masti ar prožektoriem, kas no visām pusēm izgaismos Brīvības pieminekli, taču būs nemanāmi apkārtējā vidē un nespīdēs acīs garāmgājējiem. Tāda ir arhitekta un gaismas mākslinieku iecere sarežģītajam mūsu brīvības simbola izgaismošanas projektam. 

 • MH17 katastrofas izmeklētāji: Separātistu saistība ar krievu amatpersonām – ciešāka, nekā uzskatīts iepriekš
  on 14.11.19 at 14:27:00

  Nīderlandes vadītā Starptautiskā izmeklētāju komanda ceturtdien, 14.novembrī,  publicēja telefonsarunas, kas Maskavu saista ar Malaizijas pasažieru lidmašīnas notriekšanu virs Austrumukrainas 2014. gadā. Telefonsarunas liecina par ciešām saitēm starp augstu stāvošām Krievijas amatpersonām un prokremlisko separātistu līderiem, tostarp tiem, kas tieši apsūdzēti par saistību ar lidmašīnas notriekšanu, ceturtdien teica izmeklētāji. Maskava apšauba publicēto telefonsarunu īstumu.  

 • Eiropas Parlaments uzklausa no jauna izvirzītos eirokomisāra amata kandidātus
  on 14.11.19 at 13:48:00

  Eiropas Parlaments sācis no jauna izvirzīto komisāru kandidātu uzklausīšanu. Iepriekš tika noraidīti Francijas, Rumānijas un Ungārijas kandidāti, aizkavējot jaunās Eiropas Komisijas apstiprināšanu.

 • Venēcijā plūdu dēļ izsludinās ārkārtas stāvokli
  on 14.11.19 at 13:13:00

  Itālija grasās izsludināt ārkārtas stāvokli Venēcijā pēc tam, kad pilsētu skāruši postoši plūdi. To augstākajā posmā vairāk nekā 80% pilsētas atradās zem ūdens.

 • ASV vēstnieks Ukrainā: Tramps jau ilgi gribēja piespiest Ukrainu izmeklēt Baidena dēla biznesu
  on 14.11.19 at 13:10:00

  Impīčmenta izmeklēšanā pret ASV prezidentu Trampu atklātas jaunas detaļas. ASV vēstnieks Ukrainā apstiprinājis, ka prezidents jau ilgu laiku bijis ieinteresēts no Ukrainas panākt, lai tiktu izmeklētas viņa politiskā konkurenta Džo Baidena biznesa intereses Ukrainā. Tikmēr Donalds Tramps impīčmenta izmeklēšanu sauc par raganu medībām.

 • Nepanākot prasību izpildi, «Saskaņa» nepiedalīsies Rīgas domes sēdēs
  on 14.11.19 at 10:07:00

  Nesaskaņas Rīgas domē vēršas plašumā. Partija “Saskaņa” apturējusi darbu koalīcijā un nepiedalīsies domes sēdēs, līdz partija “Gods kalpot Rīgai” (GKR) piekritīs, ka ietekmīgie amati jāatstāj vicemēram Vadimam Baraņņikam un Aleksejam Rosļikovam no tā sauktās Neatkarīgo deputātu frakcijas.

 • Saeima pieņem 2020. gada budžetu
  on 14.11.19 at 05:00:00

  Saeima pēc divu dienu ilgām debatēm pieņēma nākamā gada budžetu un to pavadošo likumu paketi. Premjers Krišjānis Kariņš (“Jaunā Vienotība”) atzina, ka budžeta veidošana bija kompromiss,  un valdības izaicinājums bija samērot sabiedrības intereses.