Windows. Desmitais.

Desmitais. Nu jau, kopš pagājušās sestdienas priecēju acis. Tā kā biju oficiāls Windows 8.1 lietotājs, tad pienācās tikt pie atjauninājuma. Protams, nedaudz ar galvas padauzīšanu palauzīšanu, taču tomēr, kopš trešdienas, kad, izrādās mana sistēma bija nofeilojusi pāris atjauninājumus, domāju meklēt, kur ir problēma. Un, atradu. Var te palasīties.

Īsumā un latviski: iztīri C:\Windows\SoftwareDistribution\Download folderi; pārstartē sistēmu; dodies pašrocīgi uz Windows Update sadaļu.

Ja vēl nekas tur nenotiek, var parakāties paša Windows reģistros: [HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\WindowsUpdate\OSUpgrade] sadaļu un, ja tur nav atrodams, tad var pievienot jaunu DWORD (32-bit) ierakstu = AllowOSUpgrade, lielums = 0x00000001.

Ja baidies kaut ko salaist dēlī, varbūt pajautā kādam, kas par šīm lietām labāk fišku rubī.

Ierakstīju to pēdējo reģistrā un, voilà, viss notiek – pie Windows atjauninājumiem tiek parādīts jaunā, desmitā, atjauninājums, kas, aptuveni stundas laikā arī uz mana laptopa tiek uzlikts.

Vienīgi sāku prātot – it kā esmu jau diezgan advancēts lietotājs šajos jautājumos. Tad, ko darīt tiem, kas tikai nesen vien tikai ar datoru un tādām lietām sākuši saskarties? Skriet pie gudrajiem datorvečiem, kas vien dēļ šī visa vēl naudas noplēsīs? Interesanti, ja bija plānots, ka sistēma automātiski pāries uz šo jauno vidi, tad kādēļ mana 8.1 reģistrā jau nebija šī ieraksta? Tiešām dīvaini.

0 0 Balsis
Article Rating

Ievietots

iekšā

autors

Birka:

komentāri

7 atbildes uz “Windows. Desmitais.”

 1. Maris Bergz tēls
  Maris Bergz

  10 windows ir sliktakais kuru esmu lietojis

  1. Kristaps Ķēdis tēls

   Neteiktu. Par 7 visi sākumā pukstēja tieši to pašu.

   1. Maris Bergz tēls
    Maris Bergz

    Tad viņi paliek arvien neērtāki

    1. Maris Bergz tēls
     Maris Bergz

     Windows 2000 ze best

     1. Kristaps Ķēdis tēls

      Par gaumi nestrīdas, ibio 🙂

 2. Gatis Kalniņš tēls

  Izklausās pēc acu operācijas caur anālo atveri 🙂 Viss ir daudz vienkāršāk: ejam uz https://www.microsoft.com/en-us/software-download/windows10 , paņemam Media creation tool un – vai nu taisam USB, ISO vai jauninam sistēmu bez visiem šiem šamaņu gājieniem 🙂 Es atvilku ISO, ar Rufus (https://rufus.akeo.ie/) uztaisīju USB instalācijas disku un bez problēmām jaunināju 2 datorus.

  1. Kristaps Ķēdis tēls

   Paldies par ieteikumu. Man te vēl kāds Feisbūkā arī šādu lietu, kā izrādās, pačukstēja jau. Jokaini, ka Google uzreiz neuzgāja šādu variantu, tad jau būtu tā arī darījis. Bet, anālais tomēr tik slikts arī nebija 😀

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

7
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x