Pienāca, nu, brīdis, līdz pasauli pāršalca ziņa, ka uz labākiem medību laukiem ir devies pats Maxi Jazz, jeb lielākajai daļai publikas zināms kā Faithless balss un ilggadējs līderis. Žēl, protams. Tad, nu, par godu tam ielikšu šeit paklausīties pilnā garumā viņu vienu no populārākajiem albumiem – “Sunday 8pm”.

Atceros savā laikā – es pat kaseti Randomā (mūzikas veikalā, Rīgā) nopirku. Biju, protams, tādā kaifā, ka pat vēl tagad laiku pa laikam fonam uzlieku. Albums tiešām super. Žēl, ka tā arī netiku viņus dzīvē redzēt, jo savā laikā mans viens draugs bija uz viņu koncertu Rīgā aizgājis, tad, nu, domāju – uz nākamo reizi es, nu, arī aiziešu, bet… nāca ziņa, ka Maxi Jazz dēļ savas veselības problēmām atcēlis visu koncerttūri un tā arī joprojām esmu palicis gribot, bet, tik un tā muzikālais mantojums ir labs palicis.

Informācija par pašu albumu.

Visa šī lirika, mūzika un viss pārējais… Tas iekš “Sunday 8pm”. Sajūtas, ka viņš mierīgi, nevienam nesakot, tieši šajā laikā, svētdienā, pulksten 8 vakarā, aizgāja… patiesībā, aizvakardien, piektdienā, mirkli pirms Ziemassvētkiem.

Lai tev forši tur, augšā!

0 0 Balsis
Article Rating

Ievietots

iekšā

,

autors

komentāri

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x