Kristapa vietne

Rakstu par dzīvi!

“Dod pieci!” pēdējās minūtes

Tas ir beidzies un ar lielu uzviju! Ar tādu domu šorīt pamodos un, kā, nu, ne, jo vakar kopumā šajā akcijā tika saziedota tiešām rekordliela summa – €358 121,87, kas ir teju uz pusi vairāk kā pērn. 

Jā, lai arī šogad tiešam, jāatzīst, sanāca mazāk šo visu paskatīties, par cik darbi, darbi un vēlreiz daudz pašam savi darbi bija, tomēr vakar vakarā ar vecāko meitu, kurai pašai jau tūlīt 4-ar-pusi gadi jau, sēdējām un vērojām pēdējās šī šova minūtes, līdz nāca apskaidrība, ka es taču neesmu šogad nevienu labu darbiņu izdarījis un noziedoju kopumā €20 par mums visiem četriem (no katra pa piečukam, tā teikt).

Par šo šovu kopumā runājot, jājautā, kāpēc gan tieši Ziemsvētkiem jābūt tam laikam, lai darītu kaut ko labu? Kāpēc šādu akciju nevarētu sarīkot, teiksim, kaut kad arī ap Jāņiem? Vispār, patiesībā, būtu laba doma šiem šova rīkotājiem. Tas te tāds tāds kā nedaudz #OffTopic.

Par dziesmu, ko izvēlējos, iedvesma nāca no Dona, kurš vakar vakarā ciemojās stikla studijā, dzīvajā. Kaut kā patīk tā viņa “Pēdējā vēstule”, ko ievietoju te, zemāk. Gribēju, lai varbūt viņš to izpilda arī dzīvajā, taču… lai tad paliek kā tāda mana klusa vēlēšanās… bija jau arī pēdējās šova 10 minūtes.

Neredzi?

P.S.: Visvairāk jau asaras saskrēja acīs tanī mirklī, kad notika stikla studijas savienošanās ar tālo Kaliforniju, kur otrā galā tanī brīdī atradās draugiem.lv tētis Lauris Liberts, kurš noziedoja tiešām iespaidīgu summu par Luīsa Ārmstronga izpildīto “What a wonderful world”, parādot čeku ar €55’555.

0 0 Balsis
Article Rating

Ievietots

iekšā

autors

Birka:

Subscribe
Notify of
guest

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Top
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x