Kristapa vietne

Rakstu par dzīvi!

K. E. F.

KRIMINĀLĀS EKSELENCES FONDS

Beidzot mums arī ir savs kino! Pirmajā momentā daudz par daudz lamuvārdu, taču būsim reāli – cik daudz tajā pašā laikā amerikāņu kino tiek lietots vai, nu, “pī” pa virsu, vai arī šis maģiskais vārds kā f*ck? Protams, izdzirdot, vārdu б*я, skatītājs uzreiz saraujas krēslā. Ak, šausmas, latvieši lamājas!

Nu, protams, ka lamājas un vēl kā lamājas. Patiesību sakot, pieraduši pie Padomju Latvijas kino pārāk esam – viss tik nocenzēts izskaistināts, ka pat bail reizēm paliek.

Īsumā Kaspara teiktais iekš Facebook:

Brīnišķīgi. Es dodu žetonu TV3 par uzdrīkstēšanos parādīt “Kriminālās ekselences fondu” bez cenzūras.
[…] sen jau bija laiks beigt izlikties un tiem, kas uzskata, ka pateicoties mūsu dižsargam “pī” būsim pasargājuši visus no visa ļaunā, un neviens nekad nesapratīs, kas zem tā slēpjas.
Lai gan KEF kinoekrānos un atsevišķās izrādīšanās bijis ļoti ilgi, tagad to bija iespēja redzēt arī tiem, kas uz kino neiet vispār. Tas silda manu sirdi, jo, neskatoties uz to – patika vai nē, manā uztverē šī ir obligātā skatāmviela.
[…] Nav KEF jau arī kaut kāds etalons un perfekcionista sapnis. Tā ir uzdrīkstēšanās.

Pilns teksts te.

Pieņemt to vai nē, tas ir personīgs jautājums, taču, domāju, esmu pie tiem, kas to noskatītos atkārtoti. Un, kamēr, tas ir pieejams manā Helio ierakstu arhīvā, tikmēr to izdarīšu vēlreiz kādā vakara stundā, jo, labi, atzīšu – negribu vēl pagaidām savu jaunāko paaudzi sabojāt, kas tāpat visu dzīvē izmācīsies. Lai vēl paaugās tomēr.

0 0 Balsis
Article Rating

Ievietots

iekšā

, ,

autors

Subscribe
Notify of
guest

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Top
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x