Kristapa vietne

Rakstu par dzīvi!

Rampas ugunis

Reiz, kaut kad sen atpakaļ rakstīju, ka Andris Kivičs, viesojoties Viļānos, uzstājās tur vietējā estrādē, kur likās, ka daudzi par viņu izņirgājās un tā. Tas vēl bija, cik parakājos savas vietnes vēl vecajos arhīvos, tālajā 2007. gadā. Var palasīt, protams, šeit.

He he … vēl joprojām nāk smiekli no tās afišas – Diskotēka un Andris Kivičs 😀 (zemtekstā – krievu zaļumballe ar Andri Kiviču)

(“Izgāšanās, jeb, kur pazudis Kivičs?”, 2.07.2007)

Tagad, kopš ir tāda televīzija kā Rīga TV24, viņiem ir tāds raidījums kā “Rampas ugunis”, kur galveno lomu ir ieņēmis neviens cits kā viņš pats.

Man tik tiešām ir liels prieks, ka beidzot viņš savu nišu ir atradis ne jau kā dziedātājs, bet gan kā žurnālists. Protams, līdz šim viņa pieredze bija Latvijas Televīzijas visādi iepazīšanās šovi un dažādi atraktīvie raidījumi par mūziku, dzīvi un izklaidēm. Tas tā kā nedaudz īsumā.

Kā raidījuma viesi tur ir bijuši daudzi ministri, slavenības un pat – bijusī Valsts Prezidente Vaira Vīķe-Freiberga.

Pašas intervijas tik tiešām liekas pat diezgan profesionāli izpildītas, arī jautājumi liekas sakarīgi – sākot ar viesa profesionālo darbību līdz pat gandrīz viņa privātajai dzīvei, atkarībā, cik, nu, kurš tālu vēlas šajos jautājumos doties.

Ko es te daudz vārīšos. Skatāmies paši.

0 0 Balsis
Article Rating

Ievietots

iekšā

autors

Birka:

Subscribe
Notify of
guest

0 Comments
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Top
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x