Kristapa vietne

Rakstu par dzīvi!

Windows. Desmitais.

Desmitais. Nu jau, kopš pagājušās sestdienas priecēju acis. Tā kā biju oficiāls Windows 8.1 lietotājs, tad pienācās tikt pie atjauninājuma. Protams, nedaudz ar galvas padauzīšanu palauzīšanu, taču tomēr, kopš trešdienas, kad, izrādās mana sistēma bija nofeilojusi pāris atjauninājumus, domāju meklēt, kur ir problēma. Un, atradu. Var te palasīties.

Īsumā un latviski: iztīri C:\Windows\SoftwareDistribution\Download folderi; pārstartē sistēmu; dodies pašrocīgi uz Windows Update sadaļu.

Ja vēl nekas tur nenotiek, var parakāties paša Windows reģistros: [HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\WindowsUpdate\OSUpgrade] sadaļu un, ja tur nav atrodams, tad var pievienot jaunu DWORD (32-bit) ierakstu = AllowOSUpgrade, lielums = 0x00000001.

Ja baidies kaut ko salaist dēlī, varbūt pajautā kādam, kas par šīm lietām labāk fišku rubī.

Ierakstīju to pēdējo reģistrā un, voilà, viss notiek – pie Windows atjauninājumiem tiek parādīts jaunā, desmitā, atjauninājums, kas, aptuveni stundas laikā arī uz mana laptopa tiek uzlikts.

Vienīgi sāku prātot – it kā esmu jau diezgan advancēts lietotājs šajos jautājumos. Tad, ko darīt tiem, kas tikai nesen vien tikai ar datoru un tādām lietām sākuši saskarties? Skriet pie gudrajiem datorvečiem, kas vien dēļ šī visa vēl naudas noplēsīs? Interesanti, ja bija plānots, ka sistēma automātiski pāries uz šo jauno vidi, tad kādēļ mana 8.1 reģistrā jau nebija šī ieraksta? Tiešām dīvaini.

0 0 Balsis
Article Rating

Ievietots

iekšā

autors

Birka:

Subscribe
Notify of
guest

7 Comments
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Maris Bergz
Maris Bergz
8 years ago

10 windows ir sliktakais kuru esmu lietojis

Kristaps Ķēdis
Reply to  Maris Bergz
8 years ago

Neteiktu. Par 7 visi sākumā pukstēja tieši to pašu.

Maris Bergz
Maris Bergz
Reply to  Kristaps Ķēdis
8 years ago

Tad viņi paliek arvien neērtāki

Maris Bergz
Maris Bergz
Reply to  Maris Bergz
8 years ago

Windows 2000 ze best

Kristaps Ķēdis
Reply to  Maris Bergz
8 years ago

Par gaumi nestrīdas, ibio 🙂

Gatis Kalniņš
8 years ago

Izklausās pēc acu operācijas caur anālo atveri 🙂 Viss ir daudz vienkāršāk: ejam uz https://www.microsoft.com/en-us/software-download/windows10 , paņemam Media creation tool un – vai nu taisam USB, ISO vai jauninam sistēmu bez visiem šiem šamaņu gājieniem 🙂 Es atvilku ISO, ar Rufus (https://rufus.akeo.ie/) uztaisīju USB instalācijas disku un bez problēmām jaunināju 2 datorus.

Kristaps Ķēdis
Reply to  Gatis Kalniņš
8 years ago

Paldies par ieteikumu. Man te vēl kāds Feisbūkā arī šādu lietu, kā izrādās, pačukstēja jau. Jokaini, ka Google uzreiz neuzgāja šādu variantu, tad jau būtu tā arī darījis. Bet, anālais tomēr tik slikts arī nebija 😀

Top
7
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x